Code of Light: ‘Cosmic Mother’

Code of Light: ‘Cosmic Mother’

De Helende Klanken van het muzieknummer ‘Cosmic Mother-Divine Truth’ klinken hier op de achtergrond als ik de Boodschap voor de Licht Code ‘Cosmic Mother’ binnen voel komen. Met de energieën van de Nieuwe Maan voelbaar, bewegen we ons op het moment van dit schrijven door de middenkolom van de Maya-kalender. Met 20 Kerndagen op een rij en vandaag zaterdag 18 april zijn we aangekomen bij de 1e van twee Brondagen. Het daadwerkelijke midden van de kalender en dus ook echt midden in de Bron. Deze Bron ben Jij zelf en de uitdaging krijg Jij om Trouw te blijven aan Jezelf en je te herinneren Wie Jij Bent. Op het moment dat Jij deze Boodschap leest, zijn we alweer een hele poos verder, want deze Boodschap verschijnt in het Zomer nummer van Oervrouw Magazine. De maand Juni staat dan inmiddels op de kalender, de zomer begint en wie weet wat er dan alweer allemaal is gebeurd. Zeker in deze roerige tijden. Ondanks dat is en blijft het belangrijk dat Jij iedere keer terug gaat naar je eigen Bron.

De Licht Codes van ‘Cosmic Mother’ vragen jou, samen met ‘The Ancient Mothers of Lemuria’ daarom ook om Nu even heel bewust stil te staan bij het moment waarop Jij NU bent aanbeland. Het maakt niet uit waar je bent of wat je doet. Het gaat erom dat Jij Nu even de Tijd neemt voor Jezelf. Laat de boel maar even de boel en gun Jezelf deze Tijd om contact te maken met de Bron diep binnenin jou. Al kijkende naar de Licht Codes van ‘Cosmic Mother’ mag Jij je voorstellen dat je ‘onderin’ ligt, in de warme bedding van de ‘moederschoot’ van Cosmic Mother. Zij draagt je. Zij koestert je. Zij verzorgt je. Zij beschermt je en Zij voedt je. Geef je maar over aan haar Warmte, haar Zachtheid en vooral aan haar Onvoorwaardelijke Liefde. Wellicht dein je mee op de Helende Klanken van het muzieknummer. (zie link hieronder) Laat deze Klanken maar door je heen gaan. En als je ervoor kiest om in de stilte te liggen in deze veilige bedding van Cosmic Mother is dat ook goed. Alles is goed, want het is afgestemd op dat wat Jij voelt en nodig hebt. Geef je nog maar meer over aan de weldadige energie van deze Cosmic Mother die er altijd voor jou is. Vanuit haar ben Jij geboren. En zij wil je via haar Licht Codes daar graag aan herinneren. Open je Hart en ontvang in Liefde de Boodschap die zij voor jou heeft:

HelenaHeArt 18-04-2026 Nieuwe Maan energie. Kern/Bron dag vanuit de Maya Kalender Witte Hond Toon 13 (Ik ben Trouw aan mezelf)

Bron: You Tube

Les Vincies
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.